Субота, 27.04.2024, 03:09
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Бібліотека-філія с.Карпилівка


Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 94

Друзі сайту




Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Благодійний фонд «Я – майбутнє України», місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні, з 1 лютого по 10 травня 2018 року оголошує Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Я – майбутнє України» для учнів загально-освітніх шкіл І-ІІІ ступенів, вихованців ліцеїв, технікумів, училищ, коледжів України (до 18 років).
Метою конкурсу є популяризація читання, реалізація дитячої літературної творчості, заохочення дітей до створення перших якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни. Даний конкурс організовується в межах існуючих просвітницьких програм Благодійного фонду та є складовою І Міжнародного дитячого фестивалю «Literature Future».

Переможці Конкурсу представлятимуть свій навчальний заклад 7-8 вересня 2018 р. у фіналі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України», який відбудеться в місті Чернівці під час І Міжнародного дитячого фестивалю «Literature Future».
УМОВИ КОНКУРСУ.

Конкурсні твори у друкованому вигляді приймаються на адресу організатора конкурсу – Благодійного Фонду «Я майбутнє України» (вул. Богомольця, 1, м. Чернівці, 58001, з позначкою «На Конкурс»). Кінцевий термін подання конкурсних робіт 10 травня (за поштовим штемпелем). Твори в електронному вигляді приймаються на електронну адресу: lit.fest.ua@gmail.com. Контакт для запитань та деталей, що виникають у зв’язку із участю у Конкурсі: 0800503231 (безкоштовно для всіх абонентів) або надіслати на ел. адресу: lit.fest.ua@gmail.com.

На Конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори (ессе, новели, романи, тексти пісень, збірки творів тощо).

На розгляд приймаються прозові та поетичні твори, написані українською мовою на довільну тему.

Обсяг конкурсної роботи - необмежений.

Для участі у Конкурсі необхідно подати:

конкурсну роботу у друкованому вигляді на аркушах білого паперу формату А4. Аркуші усі мають бути пронумеровані, починаючи з титульної.

конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, назва файлу має містити назву оповідання (тощо) латиницею.

лист конкурсанта про себе у довільному порядку.

Твори мають бути оригінальними та авторськими.
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Нагородження переможців Конкурсу відбувається в рамках фінального заходу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України».
Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається оргкомітетом літературного конкурсу «Я – майбутнє України».

Призери (І, ІІ, ІІІ місце) нагороджуються преміями у двох категоріях : 1- 4 класи та 5-11 класи (в тому числі й вихованці коледжів і ліцеїв).

У кожній з категорій призовий фонд становить: І місце – 10 тисяч гривень, ІІ місце – 5 тисяч гривень, ІІІ місце – 5 тисяч гривень.

Від Президента БФ «Я майбутнє України» буде вручена спеціальна нагорода одному з учасників.

Двадцять найкращих творів будуть видрукувані у Книзі «Я - майбутнє України. Діти».
П’ятдесят найкращих учасників будуть запрошені на фінальний захід Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України», який відбудеться 7 – 8 вересня 2018 р. у місті Чернівці.

... Читати далі »
Переглядів: 449 | Додав: WWWWW_W | Дата: 08.02.2018 | Коментарі (0)

Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у анкетуванні на визначення «Кращої книги Рівненщини» - 2018.

Про конкурс

Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.

Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці.

Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів та видавництв.

Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визначення книг-переможців членами журі конкурсу).Участь в конкурсі беруть книги, які вийшли друком впродовж 5-ти останніх років.

Номінації конкурсу:

- "Краще історико-краєзнавче видання";

- "Краще довідкове видання";

- "Краща поетична збірка";

- "Краще прозове видання";

- "Краще видання з мемуаристики та документалістики";

- "Краще видання для юнацтва та молоді";

- "Краще видання для дітей";

- "Кращий літературний дебют";

... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: WWWWW_W | Дата: 25.12.2017 | Коментарі (0)

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує тих, хто відчуває бажання і потребу писати художні тексти (вірші, прозу), перекладати, а також рецензувати літературні твори і явища культури, взяти участь у конкурсі «Стань письменником».

Якщо ви хочете дізнатися критичну думку щодо своїх текстів, якщо вагаєтесь, чи треба вам вчитися писати, чи можливе видання ваших творів – надішліть їх на електронну адресу конкурсу і отримайте фаховий відгук від відомих письменників, видавців, блогерів. Це допоможе вам як автору-початківцю зорієнтуватися у своїх можливостях і бажаннях, а нам – відкриє очі на ваш талант!

Всеукраїнський конкурс літературної творчості для учнів 10–11 класів «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (далі – Конкурс) проводиться згідно з базовими положеннями статутних документів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета Конкурсу

Метою Конкурсу є виявлення обдарованих учнів 10–11 класів, професійна орієнтація та популяризація освітніх програм Інституту філології, у тому числі бакалаврської освітньої програми «Літературна творчість, українська мова і література». Конкурс покликаний сприяти подальшій літературній діяльності учасників та отриманню відповідної фахової освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться щорічно. Термін подачі робіт на Конкурс – з 1 листопада по 25 грудня. Оголошення результатів Конкурсу – у березні наступного року.

У Конкурсі можуть брати участь учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних і навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводиться за такими номінаціями: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Публіцистика», «Переклад», «Літературна рецензія».

На Конкурс можуть подаватися різні за жанром оригінальні твори та переклади, тематика, стилістика та техніка виконання яких є довільною. Обсяг обмежується 50 сторінками комп’ютерного набору (100 тисяч знаків). Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються.

Роботи приймаються виключно в електронній формі на адресу stanpysmennykom2016@gmail.com. Робота має бути оформлена як єдиний документ у форматі .doc, .docx, .rtf. Назва файлу – прізвище конкурсанта (наприклад, Шевченко.rtf).На першій сторінці слід зазначити прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу, його вік; назву навчального закладу, де він/вона навчається, ... Читати далі »

Переглядів: 438 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей та Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» з 12 жовтня по 20 листопада 2017 р. ОГОЛОШУЮТЬ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».

Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

У конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 7 до 12 років.

Умови конкурсу:

На конкурс надсилаються творчі роботи дітей, які власноруч, без допомоги батьків намалюють малюнок, де у будь-який спосіб відобразять правила дорожнього руху, формат малюнку А4.

Тематика малюнків присвячена правилам безпечної поведінки дітей на вулиці, дорогах.

Учасники – автори зазначають свої дані (ПІП, вік, домашню адресу, контактний телефон) на зворотному боці конкурсної роботи. Роботи надсилаються на адреси обласних бібліотек для дітей до 15 листопада 2017 року.

Обласні оргкомітети надсилають інформацію щодо проведення конкурсу та його переможців до організаційного комітету Української асоціації працівників бібліотек для дітей в електронному вигляді.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу:

Для переможців Конкурсу встановлюється перше, друге і третє місця. Переможців визначають обласні журі і подають інформацію про результати Конкурсу до Української асоціації працівників бібліотек для дітей для призначення дати нагородження переможців за участю представників Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, а всі учасники конкурсу отримують у подарунок патріотичні флайтери — світловідбиваючі наклейки, які яскраво світяться у променях автомобільних фар та слугують для того, щоб пішоходів, велосипедистів, дитячі коляски тощо було краще видно на дорозі у темний час доби.

Джерело:

http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8181

 

Переглядів: 424 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

     На професійне рандеву «Досвід кожного – багатство всіх» у бібліотеку – філію с. Карпилівка для ознайомлення з досвідом роботи завітали бібліотекарі району з 18 сіл. Завідує бібліотекою Наталія Леонідівна Бричка – молодий, енергійний, ерудований працівник. 

     Серед гостей заходу була присутня заступник голови Рокитнівської районної ради Світлана Михайлівна Пахнюк.  Світлана Михайлівна постійно цікавиться бібліотечними справами району, часто відвідує заходи, які організовуються КЗ «Рокитнівською ЦБС».

     Прийшли підтримати бібліотекаря  працівники Будинку культури Алла Олександрівна Козаченко, Інна Леонідівна Нестерчук та бібліотекар зі стажем Любов Андріївна Усач.

     Наталія Леонідівна  провела оглядову екскурсію по бібліотеці. Як у справжньої господині все зроблено з любов’ю, затишно і комфортно.

      Окрасою бібліотеки є музейна експозиція «Народні умільці села». Музейна експозиція складається з таких розділів: «Майстер різьби по дереву», «Чарівний бісер», «Вироби з паперу та орігамі», «Предмети домашнього вжитку», «Тканні вироби та українська вишивка».

     Село Карпилівка славиться історичними та архітектурними пам’ятками. Серед них : Православна Церква Різдва Пресвятої Богородиці - пам’ятка архітектури І половини ХХ століття, «Курган – могила керівника загону  ОУН – УПА  Кузьми Брички - Черешні» та «Богданова криниця»  (за легендою її викопало  військо Б. Хмельницького), пам’ятний знак підкорювачам Поліської цілини, пам’ятник Т.Г. Шевченку. Бібліотекар розробила буклет «Туристичними стежками села Карпилівка», організувала стенд та продемонструвала відповідну презентацію.

         Відвідувачі були захоплені естетично оформленою зоною дитячого обслуговування, де розміщені куточки по інсценізації казок «Червона шапочка», «Золоте яєчко», «Рукавичка». Оригінально оформлені книжкові виставки «Дихай вільно моя Україно», «Паперове мереживо», «У гостях у казки», «Старе життя новим книгам» . Постійно проводяться майстер – класи до Дня святого Валентина, до Великодня, до Дня Матері, вироби яких красуються на поличці.

     Провідним методистом Рокитнівської ЦРБ Людмилою Дудик було проведено захоплюючий бібліотечний квест «У світі ВООКляндії», де змагалися дві команди, які проявили кмітливість, показали знання і любов до книг.

      На завершення було проведено майстер – клас від бібліотекаря «Патріотичний браслет».

         Заступник голови Рокитнівської районної ради Світлана Михайлівна відмітила хорошу роботу книгозбірні, вручила почесну грамоту від Рокитнівської районної ради за популяризацію книги та читання, впровадження інноваційних форм роботи і також вручила грошову премію від депутата Рокитнівської районної ради Брички Юрія Миколайовича.

     Захід приніс море позитивних емоцій, кожен з присутніх почерпнув для себе багато нового, цікавого та корисного.

Дудик Людмила Іванівна,

 провідний методист Рокитнівської ЦРБ.

 

Переглядів: 780 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.10.2017 | Коментарі (0)

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

Джерело:

http://sds.in.ua/2017/09/rozpochavsya-v-vseukrainskiy-konkurs-e/

Переглядів: 430 | Додав: WWWWW_W | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

Стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль 2017». Прийом робіт триває до 28 січня 2018 року.

Брати участь у конкурсі можуть діти віком від 8 до 16 років.

Твори приймають у двох номінаціях – «Проза» та «Поезія».

Переможців визначатимуть у трьох вікових категоріях:

1) 8 -10 років;

2) 11-13 років;

3) 14-16 років.

Вимоги до робіт:

1. До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувалися, не розповсюджувались будь-яким чином, і права на які не були передані третім особам.

2. Обмежень щодо жанру, теми, стилю та кількості поданих робіт немає.

3. За бажанням автори можуть оздобити свої твори малюнками.

4. Твори, написані у співавторстві, до участі в конкурсі не допускають.

5. Обсяг твору – не більше 35 сторінок набраних 14 кеглем.

Учасники сплачують організаційний внесок (120 грн за один твір і 100 грн за кожен наступний).

У кожній із вікових категорій кожної з номінацій на переможців очікують винагороди та цінні подарунки.

Переможців буде оголошено 6 травня 2018 року.

Детальніше читайте на сайті perodaktyl.com.ua.

Джерело:
http://blog.bookopt.com.ua/dytyachyy-literaturnyy-konkurs/

Переглядів: 404 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

29 червня 2017 року під час семінару бібліотечних працівників на тему: «Місце сільської бібліотеки в туристичній інфраструктурі району» бібліотекар бібліотеки-філії с. Карпилівка Наталія Бричка поділилась досвідом по створенню музейної експозиції «Народні умільці с. Карпилівка» та провела майстер-клас «Екскурсія по краєзнавчій експозиції від бібліотекаря с. Карпилівка».

Оксана Лісовець.

 

Переглядів: 527 | Додав: WWWWW_W | Дата: 05.07.2017 | Коментарі (0)

З 1 червня по 30 вересня 2017 року проводиться Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули».

Мета Конкурсу — сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів — любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей.

У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:

читачі-учні (вихованці) 11-13 років;
читачі-учні (вихованці) 14-18 років.

Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

  • «Знайомтеся — це ми!»
  • «Так, я люблю Україну»
  • «Природа — джерело натхнення та краси»
  • «І в кожному із нас уже живе філософ!»
  • «Моя майбутня професія»
  • «Безмежний світ моєї уяви»
  • «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

Конкурс проводиться у два тури:

перший – з 1 червня по 1 вересня на обласному рівні;
другий, підсумковий – з 1 вересня по 30 вересня в місті Києві.

Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації.

Творчі роботи надсилаються на електронну адресу обласної бібліотеки для дітей в електронному вигляді обсягом не більше 10 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 12 розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, усі поля – 1,5 см, сторінки формату А-4. На розгляд Головнго журі до 1 вересня 2017 надсилається 14 робіт від кожної області (по 1 роботі-переможцю у кожній номінації для кожної вікової категорії) на електронну адресу Національної бібліотеки України для дітей nbudd@ukr.net

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи та прикріплюють своє фото у форматі JPG.

На Конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи.

До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам конкурсу.

Детальніше за посиланнями:

http://www.chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8069

... Читати далі »

Переглядів: 608 | Додав: WWWWW_W | Дата: 27.06.2017 | Коментарі (0)

Літературний конкурс «Напишіть про мене книжку!» заснований у 2015 році видавництвом «Фонтан казок» із метою заохотити українських письменників до творення актуальних високохудожніх повістей для сучасних дітей і молодших підлітків – таких повістей, у героях яких сучасні українські діти й молодші підлітки «упізнавали б себе».
Із 2016 року конкурс проходить у двох номінаціях: «Книжка про мене» – для дітей середнього шкільного віку і «Добрі пригоди» – для дітей молодшого шкільного віку.

УМОВИ КОНКУРСУ ТА ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РУКОПИСІВ

До участі в конкурсі запрошуються українські письменники (громадяни України) – на рівних умовах як відомі автори, так і дебютанти. Єдине обмеження: на час подачі рукопису на конкурс авторові має виповнитися 18 років. Один автор може подавати на розгляд кілька творів, які відповідають умовам конкурсу, – кожен із цих творів розглядатиметься й оцінюватиметься окремо.

Конкурс проходить у двох номінаціях:

– «Добрі пригоди» – повісті для дітей молодшого шкільного віку;

– «Книжка про мене» – повісті для дітей середнього шкільного віку.

Загальні вимоги до тексту:

– за жанром це має бути повість або роман – себто цілісна історія, а не збірка оповідань чи казок;

– сюжет повісті може бути який завгодно – психологічний, казковий, містичний, фантастичний тощо, – важливо лише щоб він відповідав заявленому вікові читачів;

– повість має бути написана грамотною українською мовою; адміністратор конкурсу зобов’язаний знімати з розгляду твори, в яких адміністратор або принаймні один із членів журі помітить ознаки машинного перекладу;

– твір раніше не виходив окремою книжкою чи складовою книжки (публікація в літературних журналах, у тім числі електронних, усього твору чи його частини не є перешкодою для того, щоб подати твір на конкурс).

Спеціальні вимоги до тексту в номінації «Добрі пригоди»:

– читацька авдиторія твору – діти молодшого шкільного віку (6+);

– у центрі оповіді має бути яскравий, ефектний персонаж, ориґінальний художній образ, цікавий сучасній дитині молодшого шкільного віку і близький її світовідчуттю та способу мислення;

– обсяг тексту: від 50 тисяч комп’ютерних знаків із пробілами.

Спеціальні вимоги до тексту в номінації «Книжка про мене»:

... Читати далі »

Переглядів: 422 | Додав: WWWWW_W | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 »